ANA SAYFA
     UN SANDIĞI

 

  Un Sandığı

Hakkında Ne Dediler ?

  Un sandığ - 1

  Un sandığ - 2

  Un sandığ - 3

  Kitabı Nasıl Alırım?

     MEHMET GÖÇER

 

  Hayatı

  Yaptıkları

  Eshab-ı Kehf Hakkında

Yaptığı çalışmalar

 

     LİNKLER

 

  www.elbistaninsesi.com

 

  www.yediuyurlar.com

 

   ZİYARETÇİ DEFTERİ

  OKU           YAZ

     SAYAC

     İLETİŞİM

    SİTE DESIGN BY

Mevlüt Köşker

 

    YAYINEVİ

Elbistanın Sesi Yayınları
GÖÇER OFSET
Tel.: 0.344- 415 40 40
415 40 41 - 415 03 08
0 542 237 05 19
Her hakkı mahfuzdur.
İzin alınmadan iktibas edilemez.
www.elbistaninsesi.com
gazete@elbistaninsesi.com
Dulkadiroğlu Cad.Melek Sk. No:4
Elbistan

Takdim-Mehmet Göçer

Un Sandığı 3. cilt kitabımı da Allah'a  şükürler olsun siz muhterem okurlarıma takdim etmenin mutluluğu içindeyim.

Tetkikinden de anlaşılacağı gibi bu kitabım, Eshabü'l Kehf Yedi Uyurlar Mağarası'nın Afşin'de olduğuna dair bilgi ve belge ağırlıklı olması yanında; Dünyada ilk ve tek dava AİHM başvurum ve dilekçemin kabulü, (28 Şubat 2007 tarihine kadar karar çıkmadı), Kayısıya Devlet desteği verilmesiyle ilgili Başbakan Sayın Erdoğan'a mektup başta, 1. ve 2. cilt Un Sandığı kitaplarımda olduğu gibi birçok yaşanmış olay, yani anekdotlar içermektedir.

Kutsal kitap İncil ve Kur'an-ı Kerim'de bahsi geçen; takriben  1500 ilâ 1809 yıllar arasında yaşanan, ancak o yıllardan beri mekân ve yeri meçhûl olduğu için Dünyanın otuz üç (33) yerinde; “Eshabü'l Kehf bizde” denilen bu kutsal mekânı, Kehf Suresi'ndeki tarif çerçevesinde, mahkeme kanalı ile tespit ettirmek şerefine nail olmamız da moralimize doping oldu diyebilirim.

222 sayfadan oluşan Un Sandığı 1. ve 2. ciltlerde de değindiğim ve bu kitabımın tetkikinden de anlaşılacağı gibi, kitaplarım bir nevi anonim ortaklık seyrinde gitmektedir ve gidecektir de. Konu içinde adı geçenin resmini bırakmak bu itibarla mutlaka ve mutlaka olayın yaşanmış olması ve başka bir yerde yayınlanmamış ve de müstehcen olmaması, karşı tarafı da kırmaması kaydı ile siz Sayın Okurlarım, göndereceğiniz bir anekdot (hikâye) ile 4. cilt Un Sandığı Kitabıma ortak olabilirsiniz. Kısa olması tercihlidir. Yazdığınız olaya, siz anlatan ile mümkünse anlatılanın fotoğrafını ve de telefonunuzu yazmanız yeterlidir. Telefondaki maksadım, çalışma masamda takıldığım bir yer olursa sizi aramam içindir.    

4. Cilt Un Sandığı kitabımda buluşmamız temennim ile Allah'a emanet olunuz.